REGULAMIN

Witamy Państwa serdecznie w Villi Martin i życzymy miłego pobytu. Będziemy
wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie, który ma służyć
zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszych gości.

 1. Doba noclegowa trwa od godziny 14.00 w dniu przyjazdu do godziny 11.00 w dniu wyjazdu.
 2. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.
 3. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu i pokoju. Nie gwarantujemy zapewnienia zakwaterowania osobom nie posiadającym rezerwacji. W przypadku wcześniejszej rezerwacji stosuje się uprzednią wpłatę zadatku w wysokości 30 % ogólnej kwoty zamówienia.
 4. Zadatek jest zwracany w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z winy obiektu.
 5. Zadatek przepada w całości w przypadku odwołania przez klienta rezerwacji pobytowej.
 6. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godzinach od 22.00 do 6.00.
 7. Prosimy o zamykanie wejścia do obiektu na klucz. Gości korzystających z parkingu prosimy o zamykanie na noc bramy wjazdowej na teren posesji /dotyczy powrotów do obiektu po 23.00/
 8. Prosimy o niepalenie papierosów oraz nieużywanie otwartego ognia na terenie całego domu (w szczególności w pokojach).
 9. Przed wyjściem z pokoju prosimy o zamknięcie drzwi na balkon, wyłączanie światła i wszelkich urządzeń elektrycznych. Wymagają tego przepisy o bezpieczeństwie przeciwpożarowym. Pogoda w górach jest zmienna-  gwałtowne opady deszczu, wichury zdarzają się także w upalne dni.
 10. Prosimy o zamykanie swoich pokoi na klucz – nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na terenie całej posesji. Opłata za zagubienie kluczy wynosi 50 złotych.
 11. Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe z ich winy lub z winy ich podopiecznych. Należy to zgłosić przed wyjazdem- wysyłanie dodatkowego rachunku na adres meldunkowy nie jest przyjemne dla żadnej ze stron.
 12. Prosimy o niekładzenie mokrych ręczników, odzieży na oparciach krzeseł, foteli, szaf, drzwi, półkach - są to elementy drewniane- niszczą się, wypaczają, są zawilgocone. Kaloryfery, liny na balkonach, tarasie są idealnym miejscem do wykładania i szybkiego suszenia. Dziękujemy za zrozumienie.
 13. Parking na terenie posesji jest przeznaczony tylko dla gości naszego obiektu. Na noc jest zamykany. Parking jest bezpłatny oraz niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.
 14. Ilość osób zajmujących pokój nie może być większa niż ustalona z właścicielem obiektu. Osoby odwiedzające naszych gości proszone są o opuszczenie obiektu do godziny 22.00.
 15. W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości lub usterek prosimy o niezwłoczne poinformowanie opiekuna obiektu. Postaramy się natychmiast temu zaradzić.
 16. Zapoznanie się z powyższym regulaminem jest obowiązkiem każdego z gości. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od przestrzegania zasad w nim zawartych.

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń. Mamy nadzieję, że
będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszym domu. Życzymy miłego wypoczynku
i zapraszamy do ponownego odwiedzenia.
Gospodarze "Villa Martin".