Góry mają magiczną moc, kto raz wybrał się na wędrówki górskie, będzie chodzić po górach do końca życia. W górach każda pora roku jest inna, niesie ze sobą inne możliwości i inne widoki.

Wiosna w górach..

Jeżeli zarezerwują Państwo pobyt w Villi Martin teraz, będą świadkami jak wszystko powoli budzi się do życia, jak kwiaty i drzewa nieśmiało wypuszczają liście i pąki, łąki pełne są soczystej trawy i kolorowego kwiecia, lasy zaczynają się zielenić, a ze wszystkich stron rozlega się śpiew ptaków.  

Wiosna w górach to poza tym doskonała pora roku, aby wybrać się na wypoczynek w górach z dzieckiem.

Pary także będą zachwycone pięknem natury dopełniającej ich uczucia.

Villa Martin jest idealną bazą wypadową na rodzinne trekkingowe wyprawy. Czyste, świeże powietrze i zmiany temperatur dobrze hartują młody organizm, a piesza wędrówka to najskuteczniejsza metoda na poprawienie kondycji.

Jesteśmy przekonani, że dla Państwa malców nie lada atrakcją będą napotkane motyle, budzące się ze snu zwierzęta /nie polecamy oczywiście spotkań z dużym zwierzem /, oraz małe, leśne strumyki.

Góry to to wspaniałe wędrówki z rodziną, przyjaciółmi lub w samotności i obcowanie z dziką, nienaruszoną przyrodą. Polowanie z aparatem fotograficznym na ów szczególny moment jest nie lada przygodą - po stokroć piękniejszą niż krwawe łowy...


Zapraszamy:
  • pary / z nastawieniem na romantyczne spędzanie czasu, wypoczynek, ale również aktywnie- góry, rowery, biegi, nordic walking, wycieczki do źródeł. Udział w oferowanych w czasie pobytu zajęciach i warsztatach.
  • seniorów- sprawni, aktywni. Pragnący wypoczynku, chcący spotkać się z rodziną, przyjaciółmi.
  • poleżakować, pobiesiadować w ogrodzie, wyjechać na wycieczkę, pozwiedzać, popływać w basenie.
  • rodziny z dziećmi w każdym wieku.

Wszystkich zainteresowanych na medytację w małym gronie, w odosobnieniu. Wspólne wędrówki, także w rytmie nordic walking. Mindfulness trening uważności, jogę, kursy fotografowania, dwupunktu.

Do dyspozycji gości przez cały rok jest salon wypoczynkowy z bogatą tematycznie biblioteką, kolorową prasą.

Jest także kącik dla dzieci.

Znajdują się tam zabawki, można zagrać w rzutki, gry planszowe. Mamy książeczki dla milusińskich oraz przybory do rysowania i malowania.

Stół do ping-ponga do dyspozycji na miejscu.

Codziennie rano w słonecznej jadalni serwowane są śniadania. Z sali jadalnej jest wejście na taras, gdzie rozkoszując się widokiem gór, można delektować się herbatą, kawą /mała kawiarenka w obiekcie/.

Do dyspozycji również ogród z miejscami do wypoczynku, zadaszona altana, także dla miłośników grillowania.

Dla ćwiczących jogę posiadamy maty i poduszki zafu. Na miejscu do wypożyczenia- rowery górskie, kijki do nordic walking.

Informacje praktyczne

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14.00 / obiadokolacją w dniu przyjazdu/ , a kończy o godzinie 11.00 / śniadaniem w dniu wyjazdu.


Mile widziani są u nas uczniowie szkoły Montessori oraz ich opiekunowie - zapewniamy bardzo dobre warunki na czas egzaminów.

W miarę dostępności, dla zainteresowanych, możliwe jest przedłużenie pobytu do wieczora. Dopłacając 25 zł otrzymują Państwo obiadokolację w dniu wyjazdu, z prawem pobytu w pokoju do godz. 18.00


Villa Martin to idealne miejsce do całorocznego wypoczynku, rekreacji lub jako baza noclegowa podczas wyjazdów służbowych. Wystawiamy FV.

Ufamy, że nasze propozycje wypoczynku, atrakcyjne ceny i gościnność zaowocują dłuższą znajomością i kolejnymi odwiedzinami.


Zadzwoń już teraz i zapytaj o wolne pokoje ►