Polityka Prywatności

 

Postanowienia ogólne

1. Szanując Twoje prawa oraz respektując ustawę o ochronie danych osobowych zobowiązujemy się do zachowania bezpieczeństwa i poufności pozyskanych danych osobowych.
Wszyscy pracownicy Villi Martin zostali odpowiednio przeszkoleni w zakresie przetwarzania danych osobowych.
Niniejszy dokument określa sposób gromadzenia oraz przetwarzania wszelkich informacji w tym danych osobowych, uzyskanych od osób odwiedzających oraz korzystających z Serwisu funkcjonującego pod adresem www.villamartin.pl

 

Dane gromadzone przez Administratora danych 

2. Administratorem Danych Osobowych jest: Martin spółka z o.o. z siedzibą w Jeleśni, kod pocztowy 34-340, ul. Osiedlowa 24, NIP: 5531040006, REGON: 070568795-  właściciel strony www.villamartin.pl prowadzący Villa Martin, dane j.w.

 Dostęp do danych ma tylko Administrator

3. Zbiory danych osobowych podlegają ochronie fizycznej oraz prawnej dzięki zastosowaniu odpowiedniej infrastruktury technicznej, informatycznej oraz stosowaniu procedur wymaganych przez Ustawę z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 Nr 133, poz. 883) oraz Ustawę z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204.).Administrator danych osobowych szanuje prawo Użytkowników do prywatności dbając o bezpieczeństwo wszelkich przekazywanych informacji za pośrednictwem podstron kontaktowych www.villamartin.pl

4. Podanie danych osobowych jest konieczne w następujących przypadkach:

 •  dokonując rezerwacji pobytu w Villa Martin- po potwierdzeniu dostępności miejsc, rezerwacji , do wpłaty zadatku.
 •  zameldowanie w obiekcie - pobyt tymczasowy, zgłoszenie pobytu w Urzędzie Gminy Jeleśnia- pobranie opłaty miejscowej, wpis do księgi meldunkowej.

5. Po zakończeniu pobytu /wymeldowaniu/ z naszej bazy internetowej usuwamy wszelkie dane mogące zidentyfikować Twoją osobę (imię, nazwisko, adres, nr telefonu/. Pozostawiamy tylko na okres roku twój adres e-mail.

Pozostaje dokument sprzedaży, przechowywany na potrzeby fiskalne, podatkowe oraz wpis meldunkowy: imię i nazwisko, adres, nr dowodu tożsamości, okazanego przy zameldowaniu, w księdze meldunkowej /wymagane przez okres 5 lat/.

6. Jeśli chcesz być informowany o ciekawych wydarzeniach i ofertach handlowych możesz zostać abonentem newslettera. Przystąpienie jest dobrowolne i w każdej chwili możesz się z niego wypisać

7. Zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku, Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. Użytkownik ma prawo do poprawiania, uzupełniania, uaktualnienia, sprostowania oraz żądania usunięcia swoich danych osobowych. W tym celu należy przesłać e–mail pod adres firmy lub na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

8. Żadnych danych nie udostępniamy osobom trzecim. Nie przechowujemy również danych poufnych jak dane dostępu do Twojego konta bankowego.

 

 Sposób wykorzystania danych osobowych.

 1. Administrator może wykorzystywać informacje przekazane przez Użytkownika wyłącznie w sposób określony w niniejszym dokumencie. Każdorazowe wykorzystanie informacji w inny sposób niż określony w niniejszym dokumencie będzie wiązało się z poinformowaniem Użytkownika o sposobie i celu ich wykorzystania oraz będzie wymagało od Użytkownika każdorazowego wyrażenia zgody na ich wykorzystanie.
 2. Dane osobowe Użytkownika wykorzystywane są przede wszystkim w celu właściwego prowadzenia i funkcjonowania Spółki z o.o. Martin, oraz świadczenia usług drogą elektroniczną.
 3. Dane osobowe przekazane przez Użytkownika mogą być wykorzystywane w celu przesyłania mu informacji handlowych pochodzących bezpośrednio od Administratora oraz celem przesyłania newslettera zawierającego informacje związane z Villą Martin, w tym dotyczące nowości pojawiających się w na stronie www.villamartin.pl     oraz informacje związane z tematyką Serwisu.
 4. Na takie działanie Administratora Użytkownik wyraża odrębną zgodę na stronie Serwisu www.villamartin.pl
 5. Sposób wykorzystania danych osobowych.
 6. Administrator może wykorzystywać informacje przekazane przez Użytkownika wyłącznie w sposób określony w niniejszym dokumencie. Każdorazowe wykorzystanie informacji w inny sposób niż określony w niniejszym dokumencie będzie wiązało się z poinformowaniem Użytkownika o sposobie i celu ich wykorzystania oraz będzie wymagało od Użytkownika każdorazowego wyrażenia zgody na ich wykorzystanie.
 7. Dane osobowe Użytkownika wykorzystywane są przede wszystkim w celu właściwego prowadzenia i funkcjonowania Spółki z o.o. Martin, /patrz: podpunkty 4 i 6/, oraz świadczenia usług drogą elektroniczną.
 8. Dane osobowe przekazane przez Użytkownika mogą być wykorzystywane w celu przesyłania mu informacji handlowych pochodzących bezpośrednio od Administratora oraz celem przesyłania newslettera zawierającego informacje związane z Villą Martin, w tym dotyczące nowości pojawiających się w na stronie www.villamartin.pl   oraz inne informacje związane z tematyką Serwisu.
 9. Na takie działanie Administratora Użytkownik wyraża odrębną zgodę na stronie  www.villamartin.pl

Administrator nie przekazuje danych osobowych swoich Użytkowników wbrew prawu podmiotom trzecim nie ujętym w niniejszym dokumencie. Przekazanie danych możliwe jest wyłącznie na żądanie uprawnionych do tego organów państwowych, w szczególności po wskazaniu podstawy prawnej oraz uzasadnienia potrzeby posiadania wspomnianych danych.

 

Zabezpieczenia.

   18. Administrator dokłada najwyższych starań w celu jak najlepszego zabezpieczenia danych Użytkowników, w tym danych osobowych, w szczególności przed utratą, nieodpowiednim użyciem, dostępem przez podmioty nieuprawnione oraz ujawnieniem danych.

  19. Użytkownik odpowiada za utrzymanie poufności swoich danych dostępowych do świadczonych usług. Wszelkie podejrzenia dotyczące występowania zagrożenia dotyczącego ujawnienia danych lub dostępu podmiotów nieuprawnionych, należy niezwłocznie zgłaszać do Administratora danych osobowych na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Mimo zastosowania zaawansowanych środków technicznych Administrator danych nie może w pełni zagwarantować tajemnicy składowanych i przesyłanych danych w sieci Internet.

 

 Postanowienia końcowe.

20. Jeżeli Użytkownik nie akceptuje postanowień zawartych w niniejszym dokumencie powinien zaprzestać korzystania ze stron lub skontaktować się z Administratorem.

Użytkownik wypełniając i wysyłając zapytanie ofertowe wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Administratora danych, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883).

Administrator zastrzega sobie prawo do zmian w niniejszym dokumencie. W przypadku dokonania zmian o których mowa powyżej Użytkownik będzie każdorazowo informowany oraz będzie mógł je zaakceptować lub odmówić ich akceptacji.

Niniejszy dokument obowiązuje od dnia 20.06.2014 roku.